O firmie

Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy realizują powierzone zadania z pasją. W naszym zespole nie brakuje innowacyjnych pomysłów, jesteśmy indywidualistami, którzy sprostają najbardziej wymagającym inwestycjom. Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do doboru właściwego rozwiązania. Każda zaprojektowana przez nas instalacja spełnia wymogi oraz jest zgodna ze sztuką budowlaną.

Pasja, wiedza i doświadczenie. To trzy rzeczy, które opisują nas, jako zespół. Naszym zadaniem jest projektowanie ogrzewania na podczerwień, które spełnia surowe standardy jakościowe i użytkowe. W tym celu korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, dostarczonych przez jednego z najlepszych producentów ogrzewania na podczerwień w Polsce — Heat Decor.

Wyróżnia nas to, że jako jedna z nielicznych firm w naszym kraju mamy autoryzację w wykonywaniu ogrzewania pod wylewkę, więc bez żadnych problemów jesteśmy w stanie wykonać ogrzewanie podłogowe, ścienne czy sufitowe dostosowane do Twoich potrzeb. Stale rozwijamy swoje usługi, czego efektem jest usługa montażu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych, przeznaczona dla klientów indywidualnych, a także małych i dużych firm. W swojej ofercie posiadamy magazyny energii, które można zamontować do każdej instalacji fotowoltaicznej– nie ma więc dla nas znaczenia to, czy masz roczną, czy dziesięcioletnią instalację fotowoltaiczną, którą chcesz rozbudować.

Na dodatek standardem są u nas urządzenia z bardzo długą gwarancją. Przykładowo, moduły fotowoltaiczne posiadają 25 lat gwarancji! Oczywiście na prowadzeniu sklepu i projektowaniu ogrzewania wcale się nie kończy. Korzystanie z ekologicznych udogodnień ma być przede wszystkim opłacalne, dlatego daj nam znać, a uzyskamy dla Ciebie niezbędne dofinansowania i dotacje. Chcesz poznać nas w praktyce?

Nasi partnerzy

heatdecor logo

Wybierając nas otrzymujesz:

Wybierz nas

Profesjonalne doradztwo

Ogrzewanie to nasza specjalność

Pracujemy tylko i wyłącznie na dobrym sprzęcie

Najlepszy typ folii na rynku

Szybki czas realizacji

Pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji

Formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana